Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-n a "Jóga kezdő" szabadon...

SZTE-n a "Jóga kezdő" szabadon választható szakon mennyire vannak jó nők? Érdemes felvenni? Vagy a "Társastánc" jobb?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Jógán nincsenek túlsúlyos emberek. Nem esik jól úgy hajolgatni. Viszont jóga nincs délben. Ahhoz korán kell kelni. Társastáncon kapósak a férfiak, mindig vannak olyanok, akiknek nem jut társ.
2016. aug. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor most melyik a jobb értelmes lányokkal találkozni? Visszahúzódó vagyok, a diszkókat nem szeretem, ilyenek, szóval rosszul indulok eleve, de ehh.
2016. aug. 26. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Jézusom:DDD A jóga kezdőn szintecsak lányok vannak, én is azon voltam, rengeteget kellett hajolgatni, pucsítani, nyújtani, szerintem egy fiúnak ez kánaán:D De hozzátenném, hogy nem azért vagy ott, hogy a jó nőket bámuld, hanem neked is dolgoznod kell, na már most nem tudom a lányoknak mennyire jön be fiúkat nézni ezekben a pózokban...nálunk kettő volt, sírva röhögtem mindkettőn :D Ja és a jóga közben nem szabad beszélgetni, tilos. A társastánc pedig egy lazább, kötetlenebb dolgok, tánc közben lehet beszélgetni és ismerkedni, szóval neked inkább azt ajánlom.

De tessék eljárni bulizni, ismerkedni, összehaverkodni az évfolyamtársakkal, kolisokkal, könyvátrba járni és akkor nem a tesi órákon kell ismerkedni

2016. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!