Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik középsulit ajánljátok,...

Melyik középsulit ajánljátok, és miért?

Figyelt kérdés

Budapestről van szó, hatodikos felvételiről.

Eddig az Eötvös, Apáczai, Trefort, Szent István, Radnóti (+ esetleg Városmajori) gimnáziumokat nézegettem. Mivel annyira nem ismerem őket, jól jönne, ha akik oda járnak/jártak (mostanában) írnának 1-2 dolgot. Pl. különböző tagozatai (matek/term. tud./nyelvi stb.), környékek milyenek (elég biztonságosak-e), milyen a sulis légkör, szívesen emlékeztek-e rá vissza/jártok oda (jó, bizonyos határokon belül :D )?

Szóval minden érdekelne, aminek köze lehet a felvételihez. Csalódtatok-e a suliban? (negatívan/pozitívan) Szerintetek 16/17-ben melyikre lehet legkönnyebben, legnehezebben bejutni? (sorrend)


Köszi előre is, kicsit talán hosszú lett, de szeretnék minél többet megtudni a gimnáziumokról!



2016. aug. 27. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mechwart, azért mert jó.
2016. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves 1#, nem tudom ki vagy, de ezt a poént már másodjára sütöd el ennél a kérdésnél... Az előzőt már törölték. Várom az értelmes válaszokat továbbra is!
2016. szept. 4. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem poén, tényleg jó.
2016. szept. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Szerintetek 16/17-ben melyikre lehet legkönnyebben, legnehezebben bejutni? (sorrend)"


Most jósoljunk? Akkor tedd át a kérdést az ezotériásba. :)

Attól függ, hogy melyikbe lesz könnyebb bejutni, hogy hányan és milyen eredménnyel fognak jelentkezni ezekbe a sulikba.

Én az Apáczait választottam (gyakorlótanításra) és nem bántam meg. :) A Radnótit azért nem, mert azt hallottam róla, hogy túl nagyüzemi jellege van.

Az is számít, hogy helyileg hol vannak, mert ha kb. egyforma erősségű gimnáziumokról van szó, akkor nem érdemes minden nap oda-vissza átbumlizni miatta a városon.

2016. szept. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!