Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tud -e valaki egy olyan...

Tud -e valaki egy olyan gimnáziumot vagy közép iskolát ahol van matek fizika szak?

Figyelt kérdés
lehet matek fifika , fizika kémia ,matek kémia vagy akár csilagászat is
2016. aug. 28. 00:12
 1/2 anonim válasza:

Először: Magyarországon sehol nem indítanak "matek-kémia" tagozatos osztályokat. Mindenhol fizikával van kombinálva a matek. Olyanról hallottam még hogy "komplex tagozat" amiben az összes term.tud. tárgy emelt szinten van,tehát a kémia is a matekkal együtt.

A kémiát biológiával szokták ötvözni.


Másodszor: Ilyet hogy csillagászat ne keress. Magyarországon,de a fejemet teszem rá hogy az összes Európai országban nincs csillagászat tantárgy,nem hogy tagozat. 11 végén szokott lenni minimális csillagászat fizikából,illetve 9-ben földrajzból egy minimális.

Tantárgyként csak egyetemeken van ilyen,de ott is már szakosodni kell azt hiszem.Mindegy,ez téged még nem érint.


Matek fizika tagozat pedig az összes gimnáziumban van amiről eddig hallottam.


Én most mondok néhány Budapesti sulit ahol van,de nem tudom hogy hova járnál,mert ha mondjuk kolozsvári vagy akkor nyilván nem lesz jó


Szent István Gimnázium

Berzsenyi Dániel Gimnázium

Leövey Klára Gimnázium

2016. aug. 28. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mechwart
2016. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!