Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Esti iskolás diákként milyen...

Esti iskolás diákként milyen munkalehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés

Szeptembertől kezdek esti suliba, mivel koromnál fogva már nem járhatok nappali rendszerűbe.

Szerintetek októberig vállalgatok a nappalis diákommal diák munkát? Ha igen veszrpémben melyik diák szövetkezetet ajánljátok?

Október után hol keressek munkát? (Estis diákkal ha jól láttam nem lehet diák munkát vállalni)

Köszi a válaszokat

21/L



2016. aug. 29. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Októberig vállalhatsz.


Utána pedig hasonló lehetőségeid vannak, mint bármelyik felnőttnek, tele van a net álláshirdetéssel, bármelyikre jelentkezhetsz, kb. annyi a különbség, hogy többet kell adózni, mint a diákmunka után.

2016. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értem, mennyivel többet?

Ja és esti suli mellett jár a TB?

2016. aug. 29. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Mehettél volna nappalira, a mostani törvény szerint 24 éves korodig. Estisként nem jár a tb, és végzettség nélkül nehéz olyan munkát találni, amit még össze is tudsz egyeztetni az iskolával (legalábbis nekem nem ment, se a munkahelyek se az iskola nem volt rugalmas e téren). Októberig még diákmunkázhatsz.
2016. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ:

[link]

2016. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kettes köszi a választ. Sajnos nem mehetek nappalira mert szakközépbe jártam és már nem vesznek át :/
2016. aug. 30. 01:02
 6/6 Joudsan válasza:
Én is esti suliba járok, de még csak 17éves vagyok oktoberig van nekem is diákigazolványom, aztán meg estis lesz.Akkor én se vállalhatok diákmunkát?Vagy hogy van én már nem tudok kiigazodni rajta :/
2016. szept. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!