Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaposvári Egyetemen tanulók!...

Kaposvári Egyetemen tanulók! Mennyire illik rövidgatyába menni? Nem szólnak érte, nem írnak le engem az alapján, hogy mibe vagyok?

Figyelt kérdés

Idén kezdek, de nagyon rosszullétes lány vagyok, és időjárást elnézve, 30 fokba nem szívesen mennék hosszú gatyába. Nyilván nem a p*gatyára gondolok, semmim nincs kinn belőle, de nyilván a rövid rövidgatyára gondolok.

Köszönöm a válaszokat!


2016. aug. 30. 01:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nincs kin belőle a feneked csak egy normális rövidnadrág, akkor senkit nem fog zavarni :) évközben sok lány jár szoknyában is, őket sem szólták meg. legalábbis én nem találkoztam ilyen esettel. :) Én is voltam már szoknyában és rövidnadrágban is de nem szólt érte senki.

De ha gondolod linkelj egy képet róla és megmondom.

2016. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!