Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Illik a konzulensnek venni...

Illik a konzulensnek venni valami ajándékot sikeres vizsga után?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem elvárt, sőt. Én mégis vittem, több okból is. Nem csak szakdolgozatnál volt konzulensem, hanem TDK-ra is ő készített fel, illetve szerintem sokkal többet segített, mint ami a "dolga" lenne. Hónapokon át bármivel fordulhattam hozzá, én mindenképpen szerettem volna ezt meghálálni neki. Jól fogadta, örült neki. Ha te úgy érzed, szeretnéd így kifejezni a háládat, semmi gond nincs ezzel szerintem.
2016. ápr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem érzem úgy, inkább csak arra voltam kíváncsi, hogy ha ez hétköznapi, mennyire tűnik majd fel neki, hogy én nem adok semmit, de akkor te szerencsésebb voltál konzulens téren, mint én :)
2016. ápr. 20. 16:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hétköznapi, úgyhogy nyugodtan hagyd a fenébe, pláne, ha meg se érdemelné.


És gratula, hogy ezek ellenére sikeres lett! :)

2016. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak a szakdoga van kész, a vizsga csak május elején lesz, amiről persze csak ma szólt :)
2016. ápr. 20. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Az már félsiker, a többihez meg megy a drukk! :)
2016. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!