Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Cukrasz szeretnek lenni,...

Cukrasz szeretnek lenni, milyen iskolaba menjek?

Figyelt kérdés

Szval cukrasznak szeretnek tanulni.. most leszek nyolcadikos es nem tudom milyen iskolab menjek tovabb... vendeglatos suliban gondolkodom,de sajnos csak fizetoseket talaltam.. es sokan rossz velemennyel voltak roluk. Valaki tudna ajanlani egy jo vebdeglatos sulit? Vagy ibkabb menjek egy sima gimibe? Mit ajanlotok? 4-es 5-os tanulo vagyok.

A valaszokat elore is koszonom

13/L


2016. aug. 30. 12:04
 1/3 anonim válasza:
Nem akarlak eltántorítani, de egy páran nekem is mondták, hogy sokat kell hajtani, nincs pihenés, és az elején a leg alja munkákat kell elvégezni pár évig... Én is annak akartam menni, de utána rá jöttem, hogy nem az én szakmám.
2016. aug. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hat igen de nem igazan van otletem h mit dolgozhatnek .. es ehhez lenne leginkabb kedvem

Te minek tanultal vegul?

2016. aug. 30. 18:53
 3/3 anonim válasza:
Én ajánlanám Fehérváron a Deákot, ha jól tudom,az nem fizetős, és én eddig csak jót hallottam róla:) Sok sikert !
2016. szept. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!