Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy tudok átmenni egy pesti...

Prekub Gergő kérdése:

Hogy tudok átmenni egy pesti médiaszakos gimibe, ha eddig nem tanultam médiát?

Figyelt kérdés
Egy évet ha vissza csúszok nekem nem gond, de most mennék 11be. 3.7-es átlaggal van suli ami átvesz? A mostani iskolám sajnos nem ad rendes oktatást se magyar nyelvből, se médiából(ami már régebb óta érdekel). Válaszotok előre is köszönöm.

2016. aug. 30. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj be a suliba és kérdezd meg, mi az átvétel feltétele! Általában különbözeti vizsgát szoktak iratni. Tehát ha te otthon magadtól felkészülsz, levizsgázol, akár csúszás nélkül is lehetséges. De ez iskolafüggő, mindenhol máshogy csinálják.
2016. aug. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Patriksztár válasza:
Én az oktOpus Alternatív Multimédiai sulit ajánlom. Én is most fogok 10.-be menni, ismét. :) Rendes az igazgató, a tanárok. :)
2016. aug. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!