Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pesten hol talalok iskolat...

Pesten hol talalok iskolat magatartas problemas kislanyomnak?

Figyelt kérdés

Videkiek vagyunk ugyhogy nem ismerem a pesti iskolakat de a lanyomat mar a 3. kornyekbeli iskolabol kuldik el,

talalok olyan iskolat ami mondjuk fizetos es jobban toleraljak az ilyen gyerekeket?



#iskola #pesti iskolak
2016. júl. 19. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
2016. júl. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tolerancia kérdése ez. Jó eséllyel előbb veszik fel oda, ahol létszámhiány van, mint oda, ahol megfelelő ellátást kap. Nem írod, mi a baja, nem írod, hányadikos, Így egy kicsit nehéz.
2016. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

11.es

nincs semmi komoly problemaja (szellemi)

csak nem tud viselkedni

verekszik az iskolaban, log az iskolabol, felesel a tanaroknak..

2016. júl. 19. 11:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetne magántanulóként folytatnia? Egyébként jó tanuló? Most tudnék mondani olyan iskolát, ahová szinte biztosan beveszik, de azért azért rosszat sem akarok senkinek.
2016. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ez így nem magatartásproblémának tűnik (az gyógypedagógiai probléma), hanem magatartásbeli probléma.
2016. júl. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit tennék hozzá, hogy ha egy majdnem felnőtt ember alapvető szabályokat nem tud betartani, annak már nem biztos, hogy használ a tolerancia. Nem tanköteles, ki is tehetik (bár sejtem, hogy ez már egyszer megtörtént).

Voltam tanár, tudom, milyen a másik oldal. Lennénk mi toleránsak, de mi is emberek vagyunk, érzésekkel.

2016. júl. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

teljes mertekben tisztaban vagyok azzal hogy a gyerekem a hibas, de ha magantanulo lenne vagy estin folytatna egyalltalan nem tanulna

nem rossz tanulo egyebkent, semmit nem tanul de kb mindent megjegyez amit hall

ha leulne tanulni meg 5os is lehetne mindenbol:(

de sehogy nem tudjuk ot kezelni

2016. júl. 19. 12:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha elküldöd a közeledből, és mondjuk pesti koleszos lenne, és "kiszabadulna" otthonról, kontroll híján talán még jobban elvadulna, mint amilyen vad most, akármennyire is úgy tűnik, hogy ti sem boldogultok a megzabolázásával.
2016. júl. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Annyit azért leírnál, hogy miért kell váltania, illetve eddig hol próbálkoztatok?

Meg bármilyen információt, amit fontosnak tartasz megosztani...

2016. júl. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!