Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolába menjek?

Melyik iskolába menjek?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni,hogy melyik iskolába menjek.. most leszek nyolcadikos és már most szeretném eldönteni ,hogy mégis melyik suliba menjek.. A szüleim szerint jó lenne hogyha a nyelv irányába mennék(angolt tanulok) mivel jól megy a az idegennyelv.Ezelőtt a bio'kém szakon gondolkodtam a TÁG-ban. Az angolt az Adyban vagy szintén a TÁG-ban szeretném tanulni.. Szerintetek melyiket válasszam iskolaként és szakkén? A válaszokat előre is köszönöm :)

2016. aug. 30. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Ady nyelv teren erosebb es szerintem jo a kozosseg is(baratnoim tanulnak ott,ok meseltek). Ezzel szemben a TAGbol rengeteg ismerosom elment,joval gyengebb suliba is. Menj el majd a nyilt napokra,ugy konnyebb lesz donteni.
2016. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Mechwart kéttan.
2016. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Utolso,mikor fogod fel vegre,hogy nem mindenkinek(legyen az budapesti akar) a Mechwart a megfelelo suli? Kettant sem emlit a kerdezo,illetve a ket fent emlitett gimi valamelyikeben szeretne tanulni.

Komolyan,marha idegesito vagy mar.

2016. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én holnap kezdek az Adyban,kéttanon. Ha angolt akarsz tanulni,és fontos a közösség is,akkor szerintem az Adyt válaszd. Már a békatáborban összeszoktunk.

Ha már jól tudsz angolul,akkor szerintem ne a nyeket válaszd,mert nem jutsz feljebb középfoknál. A kéttanon ellenven lesz egy angol felsőfokúd és egy középfokúd. Többet kell egy kicsivel tanulni,de azt mondják,hogy könnyebb angolul tanulni a föcit meg a matekot. Ha kíváncsi vagy valamire,kérdezz nyugodtan!

2016. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bszandika28 ***** válasza:
74%
Végülis, ha a nyelvk iránt jobban vonzódsz, akkor az Ady lesz a megfelelő, de a biokém pedig a TÁG-ban a legerősebb, úgyhogy azt mindenképp ajánlom. egyébként én tág-os vagyok :)
2016. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

TÁG-os vagyok.

Hogyha nyelvek terén gondolkodsz, mindenképp az Adyt válaszd, sokkal erősebb a képzés, és talán a társaság is jobb. Tesóm az Adyba járt, és imádta:D

Hogyha pedig biokémre szeretnél menni, vagy a TÁG-ot ajánlom, vagy még talán a Fazekast:)

Hogyha bármi kérdésed van még, nyugodtan írj:)

2016. okt. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2016. okt. 16. 12:13
 8/8 anonim válasza:

Ha szereted az idegennyelveket akkor a TÁG jó választás. A nyek bikém szakra. Ha az angol nagyon megy válassz mellé másik nyelvet és angolból kilencedikben vagy tizedikben tegyél előrehozott érettségit így az felment a további angolórák alól.Én itt tanulok és az érettségi után már csak német nyelv órám volt. A bikém szak itt a legjobb a tanárok jófejek.Remélem ezt választottad. Írj privátot hogy melyikbe mentél.

16/L

2017. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!