Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE (BGF) Külkeren hogyan...

BGE (BGF) Külkeren hogyan zajlik a beiratkozás? Mik ezek a nyelvi, gazdasági matematikai szintfelmérők?

Figyelt kérdés

idegennyelvi szintfelmérőt értem de ezt a matematikait nem értem(milyen feladatok lesznek,mit befolyásol)

ma kaptam értesítést erről az egészről, hogy holnap korán fel kell mennem részt kell vennem egy tájékoztatón meg szintfelmérőkön(vagy ez nem mindenkinek kötelező?)

FNK nemzetközi gazdálkodás(külgazdasági) szakon leszek



2016. aug. 31. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Írj a HK-nak hátha segítenek. De a weboldali infó ellenére sokat ne várj tőlük, sajnos, de legyél kitartó, hátha segítenek. Azt majd szavazáskor ennek megfelelően tudsz szavazni.

[link]

2016. aug. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lépj be a fb gólyacsoportba, minden információt megtalálsz ott, amit meg nem, azt felteheted.
2016. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy már Neked nem aktuális de hátha másnak valamikor segít.


A beiratkozás annyiból áll hogy papírokat kell kitöltened, aláírni dolgokat. Semmi különös.


A matek szintfelmérő érettségi szintű matekfeladatokból áll, az alapokra megy rá. Ha sikerül elsőre elérni az 50%-ot (ez lehet tavaly óta változott vagy én emlékszem rosszul) akkor semmi dolgod nincs már vele, ha nem sikerült akkor a félévben egy felzárkóztató matekra kell járnod, heti egyszer van óra belőle. Itt aztán újra lehetőséged van megírni, ha jól emlékszem talán 3x. Ha ez nem sikerült akkor buktad a gazdasági matek 1 tárgyat, ami félévcsúszással és a saját dolgot megnehezítésével jár, de azért ezen mindenki át megy na, a mintafeladatokat kell csak tudni.


Hasonló szintfelmérő van (KVIK-en legalábbis) informatikából, annyi különbséggel ha ez nem sikerül letudod annyival hogy részt veszel egy összefüggő 4 órás felzárkóztatón (Excel, Word) és ennyi. Nincs más következménye.


A nyelvi meg a nyelvi órák csoportosítása miatt kell.

2016. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!