Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jár-e árvaellátás ebben az...

Jár-e árvaellátás ebben az esetben? SOS

Figyelt kérdés
Ha idén érettségiztem, felvettek egyetemre de otthagytam mert nem tetszik (olyan egyetem ami hamarabb kezdődött mint a többi - nemzeti közszolgálati egyetem) és most egy évig akár dolgoznék, tanulnék otthon nyelvet, akkor ebben az évben nem kapok pótlékot értem, de jövőre ha elkezdenék egy egyetemet akkor újra kapnék? A válaszokat előre is köszönöm szépen!

2016. szept. 1. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, ha újrakezded a tanulmányaidat, akkor újra folyósítani fogják, 25 éves korodig, ha tanulsz.
2016. szept. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2016. szept. 1. 12:20
 3/5 anonim válasza:
Tényleg? Nekem azt mondták ha megszakítom a tanulmányaimat, akkor már nem folyósítják, ha újra kezdem sem.
2016. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor félre lettél tájékoztatva. 25 éves korig jár nappalin.
2016. szept. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Bementem megkérdezni a kormányablaknál a dolgokat, és az első válaszolónak igaza van. Magyarán újra fogom kapni az árvaságit.


Köszönöm a segítséget mégegyszer!

2016. szept. 29. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!