Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki segítene a tárgyfelvéte...

Valaki segítene a tárgyfelvétellel kapcsolatban? (kép)

Figyelt kérdés

A tárgyfelvétel holnap indul, az órarend pedig már kijött.

[link]


Ez az "ajálnott tanterv szerinti 1. félév", tehát gondolom ezeket kell majd ha tudom felvennem? Ezeken kívül semmit sem kell, ennyi az összes órám illetve tárgyam amit tanulok majd?


2016. szept. 1. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincsen fenn az egyetem honlapján egy tanterv vagy nem kaptál beiratkozáskor egy kis füzetet. Azt kellene megtudnod, hogy nincsenek e szabadon válaszható tantárgyak. A legtöbb helyen meg van adva, hogy félévente hány szabadon választott tantárgyat kell elvégezni. Ezeket nem tartalmazza a kötelező órarend, hanem a neptunban/ami nektek van abban kell kisoroltatni és választhatsz. Én ezt még megtudakolnám a helyedben. A jó hír, hogy ezeket általában még az első két hétben is fel lehet venni.
2016. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A beiratkozás annyi volt hogy le kellett adnom a beiratkozási lapot kinyomtatva, valamint a dokumentumon fénymásolatát. Ma kaptam meg a postai levelet, amiben csak szintén egy papír van, amit aláírva majd le kell adni.

Ma volt egy orientációs nap, sajnos nem tudtam elmenni, ott biztos elmondták. De mindegy, szerintem azt csinálom hogy veszek fel majd még, és azokat úgyis le tudom adni még egy darabig ha nem lenne jó.

2016. szept. 1. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen szak?
2016. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Földtudományi.
2016. szept. 1. 20:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez jó ötlet. Vagy kérdezz meg valakit, esetleg valamelyik seniort vagy telefonálj be a TO-ra.
2016. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!