Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata kreditelismertetéssel?

Figyelt kérdés
Az ügyintézőket hiába kérem, hogy csináljuk, azt mondják, hogy ráérek még szeptember végéig, de a tárgyfelvétel pár nap múlva kezdődik. Azt mondják nem lesz baj a tárgyfelvétellel, de hogy? Ez lenne a második évem, de újból felvételiztem ugyanoda, hogy ösztöndíjas lehessek, szóval a kreditek nélkül olyan mintha elsős lennék.
2016. szept. 2. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell leboxolnod az ügyintézővel. Nyilván őt nem érdekli az egész, és általában gőze sincs róla, hogy egy tárgyfelvétel hogy megy. Gondolom vannak egymásra épülések, tehát nem tudod felvenni a tárgyaidat, ha nincsenek beírva az első évesek. Ezt én elküldeném e-mailben, és nem hagynám addig békén, amíg nem ad írásos visszaigazolást, így arra hivatkozhatsz később, ha már beíratni nem sikerül addig.


Nekem is volt ilyen, én első év után átmentem másik egyetemre, és elfogadtattam egy csomó tárgyat, megvolt a határozat, minden, de nem akarták beírni neptunba, mert hogy ráér az még. Nekem ebből második félévben lett volna problémám, mert akkor nem tudtam volna a ráépülőket felvenni. Januárban, tárgyfelvétel napján délután a dékánt hívtam fel (mert nem voltak hajlandóak a TO-n felvenni a telefont), aki lekapcsolt a TO-ra, és még ott is hisztizett velem a nő, hogy ez tökre ráér, mert nem fognak betelni a helyek, hát senki nem veszi fel a tárgyakat egyből, amikor lehet (látszik, hogy közelébe nem járt egyetemnek soha...). Szóval nekem csak hosszas veszekedés és fenyegetőzés után sikerült elintéznem, neked is ezt ajánlom.

2016. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én upontosan ott vagyok ahol eddig, csak ösztöndíjas lettem. És minden ügyintéző nagyon segítőkész, maguktól csinálnak mindent, nem hiszem, hogy akkor pont itt szívóznának. Többet is megkérdeztem, hogy mikor csináljuk, és mindegyik nagyon laza volt. Ez az utolsó lépés az átiratkozásban és eddig mindent gyorsan és pontosan megcsináltak.
2016. szept. 3. 02:02
 3/4 A kérdező kommentje:
És pontosan tudják hogy megy a tárgyfelvétel, hisz ők sregítenek ha bármi bajunk van vele. xD Legalábbis az én iskolámban.
2016. szept. 3. 02:03
 4/4 A kérdező kommentje:
A minoromat is átvitték már, ott van a Neptunban, szóval tényleg nem értem miért ezzel lenne bajuk.
2016. szept. 3. 02:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!