Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetem kötelező elég...

Az egyetem kötelező elég helyet biztosítani egy kötelező tárgyra?

Figyelt kérdés
Csak mert páran lemaradtunk, egy fontos tárgyról. Vasárnap éjfélig van tárgyfelvétel, és mivel ma már nincs munkaidő (péntek) nem tudom, hogy ez fog-e változni. Ilyenkor mi a teendő? Le se merem írni, hogy melyik intézmény...

2016. szept. 2. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen koteles biztositani.

Irni kell a TO-nak vagy az oktatonak.

2016. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lio77 ***** válasza:
100%
Ilyenkor jelezni kell a TO-nak hogy nincs több hely.Vagy bővítik a létszámot(már ha ez lehetséges) vagy ha többen vagytok akkor indítanak új csoportot.
2016. szept. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És ennek mennyi esélye van, hogy a hétvégén lesz változás? Mert ez már nevetséges ami itt folyik. Bejelentenek egy időpontot, hogy mikor indítják a felvételt, erre valami random időpontban reggel. Mire megnéztem, tele volt az egész.


Hétvégén meg úgy sem dolgoznak.

2016. szept. 2. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A felelős tanszéki ügyintézőnek szoktunk írni, ha valami ilyen gond van. Vagy a tanárnak is szóltunk egyszer, mert ütközött két vizsga. A tanulmányi osztálynak kell írni, hátha még megnézik. Az ügyintéző még utólag is fel tud venni téged a kurzusra. Minél előbb kell/ kellett volna intézkedni.
2016. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az oktatónak kell írni! Akár hétvégén is lehet változás, attól függ, milyen gyakran nézi az e-mailjeit.

Ilyen esetben meg utólag is fel tudnak rakni a neptunban.

2016. szept. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!