Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE ÁOK 1. szemeszter,...

SZTE ÁOK 1. szemeszter, felvettem az orvosi latin nyelvet 1.5 h de pontban akkor végződik amikor egy másik kötelező kezdődik, előbb abba hagyják az órát?

Figyelt kérdés

2016. aug. 27. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges. A hivatalos kezdés/befejezés sok egyetemen nem egyezik a valóságossal, de azért az órák között egységes szünetek vannak.

Ha mégsem, késel 10 percet, az annyira sokat nem fog számítani, kereshetsz valakit, aki az idő alatt elhangzott reális infókat leírja neked.

2016. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én szerintem úgy van hogy ha pl. 1 kurzus 2 órás ,akkor 2x45=90 percet tartnak meg egyben és így 30 perccel hamarabb vége van,mint az órarendben van írva.
2016. aug. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az előző válaszoló írta. A 2 óra ami órarendben szerepel igazából másfél úgyhogy oda fogsz érni a következőre. Meg a latin amúgy is kötelező hiába van a választható tárgyak között, tehát úgy állítják össze az órarendet hogy ne ütközzön kötelező órával.
2016. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is most kezdek SZTE-ÁOK-on :) Hasonló problémáim vannak, bár nekem inkább a tesis tárgyakkal.
2016. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. aug. 29. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha közelben van a másik óra, nem probléma

(Csak ha messze van)

2016. dec. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!