Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem - hamarabb elmenni...

Egyetem - hamarabb elmenni előadásról? Katalógus?

Figyelt kérdés
Mikor szokták a jelenlétit írni egyetemi előadásokon, mindig a végén? Mivel felvettem egy választható tárgyat, viszont az előadás végéről hamarabb kéne elmennem, hogy átérjek egy másik órára. Ez mennyire ciki? Állítólag nem is szokott katalógus lenni, de úgy láttam, hogy az előadások 75%-án részt kell venni (persze lehet, hogy ez csak a papírforma). Úgy terveztem, hogy beülök az előadásra majd, viszont mindig hamarabb elmegyek.

2016. szept. 3. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszéled az előadóval, meg fogja érteni, neki is volt olyan, hogy esetleg hamarabb le kellett lépnie valahonnan. De halkan megsúgom, hogy az első órán meg fogja kérdezni, hogy kinek mi a hasfájása az órakezdéssel/végzéssel kapcsolatban, így az is lehet, hogy nem kell előbb lelépned. Ha meg mégis, az egyéni szocproblem, megbeszéled az előadóval.
2016. szept. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagy benne, hogy kell ez? Legtöbb helyen 15 perc szünet van az órák között. A Neptunban jelzett óra kezdet és vég időpontok nem feltétlenül valósak.
2016. szept. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugf mekkora eloadas. Ha ilyen 10 emberes, ahol meg talan felismer az oktato, akkor persze beszelj vele, de ha ilyen 200 fős valami, akkor a kutyat nem fogja erdekelni hol vagy es mikor mert a felev vegere ugyis max 30-an maradnak akik fixen bejartak.
2016. szept. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hacsak nem kötelező az előadás aminek legalább a felén ott kell lenni.(különben al megtagadva).Ez intézmény, de szakfüggő is.
2016. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!