Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-TTK-sok, főként bioszosok...

ELTE-TTK-sok, főként bioszosok! Elég rossz a helyzetem, dolgoznom kell, hogy el tudjam magam tartani, viszont a diákmunka amit szereztem nem engedné, hogy heti két napon előadásokra járjak, ez nagy baj? Sokan vezetnek katalógust, sokan 'lógnak'?

Figyelt kérdés
gyakorlatot lehet meg tudom oldani, hogy úgy veszem fel az órákat hogy jók legyenek, de az előadás időpontja adott:\

2013. aug. 31. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Van, aki vezet, de a legtöbb előadás a gólyáknak akkora évfolyammal számol, hogy azon katalógust vezetni esélytelen. (100 fő fölött maximum "körbeküldök egy papírt, mindenki írja fel a nevét" oldható meg, azt meg aláhamisítja más.) Bár emlékeim szerint még nekünk a Bevezetés az állattanba első féléve katalógusos volt, hat papír ment körbe név-EHA-aláírás kellett, ez volt a katalógus. (Ma már Neptun-kód van. Képtelen vagyok megjegyezni a sajátomat, az EHA egyszerűbb volt.) Ott négyen megbeszéltük, hogy ha valaki adott nap nem tud bejönni, akkor aláírjuk helyette és leadtuk a portán a fénymásolt aznapi jegyzetet. (Ha sokáig nem tudott jönni, személyesen adtuk oda.)

De ennél "tisztességesebb", ha az adott előadás oktatójával megbeszéled emailben, hogy diákmunka kötöttségek miatt nem tudsz az előadásra járni, viszont mivel kötelező tárgy, és nem egyedül ülsz rajta, nem kérheted, hogy máskorra rakják, így szeretnéd, ha ezt elnézné. Természetesen felkészülsz, a hiányzásodat nem mentségül hozod fel.

2013. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!