Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A győri Katinczy Ferenc...

A győri Katinczy Ferenc Gimnáziumról vélemény? Többnire Kazinczysokat szeretnék kérdezni!

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikas és oda szeretnék menni! Havalaki írja a Krúdyt, elmondom hogy ott nem tudom elképzelni magam!

2016. szept. 3. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is nyolcadikas vagyok, elsősorban engem is a Kazinczy érdekelne, de másodiknak mindenképp a Krúdyt szeretném.

A Kazinczyba melyik osztályba szeretnél menni? Mármint emelt angol vagy emelt német?

Egyébként engem is érdekelne, hogy milyenek ott a tanárok? Milyen a társaság?

14/L

2016. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ejj gyerekek még a végén itt ismerjük meg a jovobeli Kazinczys osztánytársakat:DD
2016. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nos, engem is a Kazinczy érdekel elsősorban, és a Krúdy a második. Az emelt angolt néztem ki. De, több embertől is halottam, hogy ott ilyen fura a társaság, és sokan mennek át más iskolákba, de a nyílt napon majd meglátjuk. :)
2016. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Váradi Zita válasza:

Szia!

Elsőnek én is a Kazincyt fogom megjelölni másodiknak pedig a Krúdyt.És engemet is az érdekelne hogy milyenek a tanárok és a társaság?

2016. nov. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Helo! Én Kazinczys vagyok és erről az iskoláról a véleményem:

-Nagyon jó

-A tanárok rendesek

-Ez nem tudom mennyire fog meg de a szünetben nem veszik el a telefonod ha előveszed

-Minden ősszel Diákdiri, ami hatalmas buli

-Büfé van (hol nincs :D)


Szerintem Gyertek aztán ha sikerül akkor pacsizhatunk! ;D

2016. dec. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!