Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha már felvettek egy képzésre...

Ha már felvettek egy képzésre idén, de azt passziváltatom, jelentkezhetek egy másik képzésre februárban? Vagy ha jelentkezek, akkor inkább be se iratkozzak idén?

Figyelt kérdés
Csak biztosra szeretnék menni.

2016. szept. 3. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelentkezhetsz. Szerintem jobb, ha beiratkozol, és két passzív félévet veszel fel, mert ha mégsem sikerül a másik szakra bejutnod, akkor itt még van helyed. Persze csak akkor, ha egy icipicit is akarnád folytatni ezt a pályát, de ha rögtön azután, hogy felvettek, szakot akarsz váltani, kétlem. Egyáltalán minek jelölted be, ha nem akarsz oda menni?
2016. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. 2 passzív félév. Februárba újra jelentkezek, ha sikerül és felvesznek akkor ott kezdem el, ha nem akkor itt ahova idén felvettek. Bár mondjuk engem mindkét szak érdekel (csak ahova nem vettek fel az kicsikét jobban, sokáig nem is tudtam dönteni a két szak közül), de 8 évem nincs arra, hogy csak tanuljak.
2016. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a ME-en nem lehet azonnal passzív félévvel indítani.

Továbbá később sem lehet közvetlen egymást követő félév passzív.


Ti melyik egyetemre nyertetek felvételt?

2016. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Imádnám ezt a szakot, csak önköltséges... nem indult állami. Pannon Egyetem, emberi erőforrás
2016. szept. 3. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!