Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egyszer már kiiratkoztam...

Ha egyszer már kiiratkoztam egy államilag finanszírozott képzésről, tehát szerződést bontottam, akkor jelentkezhetek másik suliba államilag finanszírozott képzésre?

Figyelt kérdés

#tanulás #oktatás #lehetőség #Államilag finanszírozott képzés
2014. jan. 23. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez vonatkozik rád, az utolsó előtti bekezdés:


[link]


"Amennyiben a hallgatók párhuzamos képzésben folytatják tanulmányaikat, vagy egymást követően több oklevelet szereznek magyar állami ösztöndíjjal támogatott képzésekben, úgy kötelezettségeik teljesítését az első oklevél megszerzésének időpontjától, és az összesen felhasznált támogatási időt alapul véve, képzésenként kell számítani."

2014. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12 félévet támogat az állam, ha megvan hozzá az elegendő pontod. Ha tehát mondjuk 1 év után iratkoztál ki, tehát két félév után, akkor még van 10 féléved, amit támogathat az állam.
2014. jan. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 12 félév nem szétbontható és egyéb részletek is vannak. Pl. egy 7 féléves sulit csak 9 félévig támogat az állam. (+2 félév az előírthoz képest.)

Szóval mindenképpen érdemes rákérdezni a felvi-nél vagy a suli tanulmányi osztályán.

2014. jan. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 25. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!