Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Tudomány Egyetem...

Szegedi Tudomány Egyetem Bölcsészkarán 2016-re nincs meghirdetve a pszichologia?

Figyelt kérdés
(SzTE - BTK) nemlátom sehol meghirdetve a pszichologiat, azert mert nemislett meghirdetve vagycsak ennezem rossz helyen?
2016. szept. 3. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
felvi.hu-n nincs írva, tehát tényleg nem indult. De mivel írva sincs, meghirdetve sem volt szerintem.
2016. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt, meg nem erint engem csak 3evmulva,csakhat furcsanak talaltam h nemlattam sehol az erettsegi kovetelmenyt meg ilyeneket az iden meghirdetett szakok kozott.
2016. szept. 3. 16:26
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Pedig indul képzés államin, 439 volt a ponthatár.

[link]

2016. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
(Ez még egy korábbi cikk, hogy hogyan változtak a követelmények)
2016. szept. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Ez csak azt mondj,a hogy a követelményt módosították, meg előírtak ahhoz a szakhoz központi ponthatárt. Egyik sej jelenti önmagában azt, hogy elindítják a szakot.
2016. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ne a pótfelvételit nézd, rendes eljárásban felvettek rá 52 embert.

2016. szept. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A ponthatárt pedig csak hasra ütés szerűen kitaláltam :)

Nézzétek meg felvin:

[link]


És direkt linkeltem be azt a cikket, mivel ez is részben a kérdés része volt (a követelmények).

2016. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek:)
2016. szept. 3. 19:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Több ismerősömet is felvették, még több jelentkezett is oda, szóval nyilvánvalóan van.
2016. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!