Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Xántus...

Mi a véleményetek a Xántus János Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikos és az az egyik tervem....

2016. szept. 4. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó messziről kerüld el! egy xantusos
2016. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Egyetértek az előzővel ! Szinten xantusos
2016. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 SophieAnn^^ válasza:
100%

Éljenek a negatív kommentek :D Most megkaphatom, hogy gólya vagyok, egy hónap után még semmit sem tudhatok, de hogy egy kicsit a pozitív oldalt képviseljem, én nagyon szeretem. Bírom a gyönyörű, régies épületet, a jófej gondnokot, aki hétfő reggel is képes megnevettetni, szeretem az osztályközösséget, a modern felszereltségű sulit, az ofőm. Persze, itt sem minden fenékig tejfel, de hol az?! :D A te döntésed, de ha valamire kíváncsi lennél és úgy gondolod egy friss xántusos is tud erre értelmes választ adni, nyugodtan jöhet privátba :D


Üdv.: Egy xántusos lány

2016. szept. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En is irhatok? szeretnek par kerdest fel tenni😅
2016. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SophieAnn^^ válasza:
Csak rajta :D :)
2016. szept. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem kötekedni akarok, mert van jobb dolgom is:) De fontos tudni hogy gólyaként azért még elég jó a suli ezt bevallom. Csak aztán olyan szinten beledobnak a mélyvízbe olyan szinte nem bánnak veled korrektül hogy csak pislogni alig tudsz majd. Örülj ha 15ből 3 tanárra azt mondhatod, hogy mellettük tuti le fogsz tudni érettségizni!
2016. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#2 vagyok Es teljesen egyetertek #6-al ! Kb 3 olyan tanárom van aki inspirál a tanulásra (a három közül az egyik Kémia néni ne kövezzetek meg xantusosok!) a többi Viszont borzalom. Matek tanárom pl olyan h Ja hat a 3as nála az tökéletes es 5os csak az lehet aki borzasztó szorgalmas es benne van a vérében a tudás. Hat koszi b+ . Angol nyelven szerintem a legkönnyebb (bár lehet azert mondom mert imádom az angolt) de pl en nemetes vagyok es így elég nehez
2016. okt. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Privatban en is irok velemenyt. 😃
2016. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!