Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a záróvizsga az ELTE...

Milyen a záróvizsga az ELTE TÁTK-on?

Figyelt kérdés
Elsősorban a szociológia MA-ra volnék kíváncsi, de minden tapasztalat érdekel.

2016. szept. 4. 15:30
 1/5 A kérdező kommentje:
A kar által kiírt követelményeket ismerem, személyes tapasztalatok érdekelnének. Időben meddig tart, kb. hogyan oszlik el az idő a védés és a tételek között, segítenek-e, van-e bukás stb.
2016. szept. 4. 15:36
 2/5 anonim ***** válasza:

röviden: vicc :D

hosszabban: 2-3 értelmes gondolat, és megvan az 5-ös

tétellista van fent


(idén zv-ztem ott ezen a szakon és marhára nem vagyok rá büszke...)

2016. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

6 éve a régi 5 éves szoc képzésen végeztem.

Nem emlékszem pontosan, talán 20 perc körül lehetett, az előtte várakozás volt rengeteg.

A szakdolgozatom végig lapozgatták, leginkább abba kérdeztek bele és az azzal összefüggésben álló tételek érdelték őket, a húzott tételből pár mondatot mondtam.

Nem tudom ez azért volt-e, mert az egyik vizsgabiztos nagyon kötözködött a témámmal kapcsolatban (ő a gazdasági érdeket tartotta szem előtt, én viszont az emberekét). Gondolom ezért is húzták le a jegyem. Sajnos nem a szakirányom oktatóit kaptam.

Pár bukásról tudok de szerintem nem gyakori, viszont állítólag nem túl etikus okokból is meghúznak, pl. azt mesélték, hogy az egyik csaj a cigánybűnözésről írt, emiatt nem engedték át, nem pedig azért mert hülye lett volna. Ugye elég liberális a hangulat.

2016. szept. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2016. szept. 5. 21:34
 5/5 wivi97 válasza:

Sziasztok!

Elte Tatk szociais munka zarovizsgarol tud valaki mondani valamit?

Sajat velemeny tapasztalat benyomas erdekelne

2020. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!