Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A nyíregyi Krúdy Gimi általáno...

A nyíregyi Krúdy Gimi általános tagozata mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinek más dolog.Valakinek még egy közepes suli is nagyon nehéz valakinek meg egy erős is könnyű.Ha erős általánosba jársz akkor az sem lesz nehéz annyira.Nyílván nehéz lesz de nem annyira mint aki egy kisfalusi iskolából megy oda.
2016. szept. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kitűnő tanuló voltam általánosban, most a Krúdyban vagyok általánoson 9.-es és egyáltalán nem értékelem h többet tanulnék mint általánosban. És alapjáva véve nem kell sokat tanulni szerintem, főleg mivel ha órán figyelsz legtobbszor mar majdnem tudod az anyagot. Ajanlim mindenkeppen, én nagyon szeretek a Krúdyba járni
2016. nov. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!