ELTE tárgyfelvétel?

Figyelt kérdés
Az elte neptunban a tárgyfelvételnél a rangsorrend oszlop azt jelenti,hogy hányadik vagy a várólistán a felvett tárgynál? Pl ha 30 a limit de 45-en jelentkeztek rá és nálam azt írja a rangsorrendnél hogy 13,akkor én már buztos hogy benne vagyok?

2016. szept. 7. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem vagy benne, ha a te sorszámod pirossal van írva, egyébként igen, így benne vagy értelemszerűen (mivel max 45 fő fér be, de meg 13. vagy).
2016. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsánat, rosszul írtam, szóval max 30 ember mehet és te a 13. vagy, és ez így teljesen jó, beférsz :)
2016. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Egy piros ! van hogy várólistás,de gondolom ez mem baj. Vagy igen?:D

2016. szept. 7. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a felkiáltójel nem baj, az azért van, mert még most a rangsorolásos tárgyfelvétel van. Akkor van baj, ha a rangsor sorrendnél az adott óránál a sorszámod pirossal van szedve.
2016. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. szept. 7. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!