Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ledolgozható vagy nem?!

Gidajappy kérdése:

Ledolgozható vagy nem?!

Figyelt kérdés
Üdv! Egyszerű kérdést szeretnék feltenni. Ha a 4. félévem után, otthagyom az alapképzésemet, egyetemen, van e lehetőség arra, hogy nem kifizetem a 4 félév bármennyi részét, hanem hogy itthon, hazakörnyezetben, dolgozok annyi időt amennyit kell és nem kell fizetnem?! Lehet hogy buta vagyok stb stb most csak egy választ szeretnék és valami igazolást rá, szerződés pont ilyesmi. Csak mert Eduline stb mindenhol mást ír....

2016. szept. 7. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
olvasd el a szerződést amit aláírtál...
2016. szept. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapból ha állami támogatott vagy, akkor vállaltad azt, hogy az iskolád elvégzése után annyit dolgozol itthon a szakmádban, mint amennyi féléved volt.

Szóval: nem.

2016. szept. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát, mindenképp fizetni kell ha ne esek teherbe stb stb??
2016. szept. 8. 00:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, te írtál alá szerződést? Én is eddig 4 félévet végeztem el, 2014-ben kezdtem, de velem nem irattak alá semmit.
2016. szept. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!