Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ledolgozható tandíj? (EDUTUS)

Ledolgozható tandíj? (EDUTUS)

Figyelt kérdés

- Van köztetek, aki így tanul? Nem bánta meg?

- Mindenki kap munkát, tényleg, nem csak átverés?

- Budapesten is, vagy csak Tatabányán van a lehetőség?

Köszi a válaszokat!


2012. jan. 9. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia

én is továbbtanulás előtt álokk

én úgy halottam nem túl erős suli bár lehet lesz munkatapasztalatod és könyeben találsz munkát de ez nem biztos

2012. febr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez lesz az első év amikor bevezetik a ledolgozható tandíjat, szóval nem hiszem, hogy bárki is tanul már így! :)
2012. febr. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy tavaly vezették be Tatabányán :O
2012. febr. 16. 21:08
 4/11 Gabgaben72 ***** válasza:
Tavaly vezették be, 46 fő vett benne részt, összességében sikeresnek mondható, a nagy érdeklődés miatt most szeptemberre sok újítás kerül bevezetésre, illetve a Pegazus program is ráépül majd, mindez pénzügyi garanciával...ha van kérdés toljátok....
2012. febr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Gabgaben72 ***** válasza:

Ez lesz az első év amikor bevezetik a ledolgozható tandíjat, szóval nem hiszem, hogy bárki is tanul már így! :)


VÁLASZ: 46 fő már így tanult.

2012. febr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Gabgaben72 ***** válasza:

BENNE


- Van köztetek, aki így tanul? Nem bánta meg?


Én a szervezői oldalon voltam, voltak döccenők de elindult és népszerű a megbízók oldalán is. A hallgatók fintorogtak néhány esetben mert azt hitték, hogy rögtön középvezetők lesznek.


- Mindenki kap munkát, tényleg, nem csak átverés?


IGEN, nem átverés, vállalás....



- Budapesten is, vagy csak Tatabányán van a lehetőség?


Mindkét helyen

2012. febr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Gabgaben72 ***** válasza:

VÁLASZ BENNE


én is továbbtanulás előtt álokk


válaszd az edutust


én úgy halottam nem túl erős suli bár lehet lesz munkatapasztalatod és könyeben találsz munkát de ez nem biztos


nem corvinus, de pénzügyi garanciát vállal, illetve a céges networkje jó, gyakorlatorientált és nagyon jók a nemzetközi lehetőségek


és megfizethető...

2012. febr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
és mi alapján döntik el, hogy ki vehet benne részt? gondolom több a jelentkező mint akinek megadatik a lehetőség. Én jelentkeztem rá, igényeltem student card-ot, jelentkeztem a ledolgozható tandíj programra, de még egy mailt se kaptam visszaigazolásnak, hogy megkapták. Mikor derül ki, hogy részt vehetek-e benne? :)
2012. febr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Yeeppp. Köszi Gabgaben72 a válaszokat, az utolsó kommentíró kérdésére engem is érdekelne a válasz :) És valóban, visszaigazolásokat majd hogy fogunk kapni?
2012. febr. 23. 10:40
 10/11 anonim válasza:

Sziasztok!


A ledolgozható tandíjjal kapcsolatban az alábbi infóim vannak.

Nappali tagozatra jelentkezők a képzési díj egy részét diákmunka keretében ledolgozhatják. Erre a programra a beiratkozást követően lehet jelentkezni. Első lépéskéni igényelj Edutus Student Card-ot(főiskola honlapján, majd előzetesen regisztrálj a programra. A kártya legyártása és annak kipostázása kb. 3 hetet vesz igénybe.

A programban való részvétel kritériumai tehát a nappali tagozatos hallgatói jogviszony, Edutus Student Card és regisztráció a programra.

A munka rendje illetve mennyisége a kiközvetített és elvállalt munka függvénye. A foglalkoztatás garanciáját az Iskolaszövetkezetet megkereső, diákmunkát igénylő partnerek száma határozza meg.

Szerintem tök jó lehetőség, amennyiben komolyan vesszük. :)

2012. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!