Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NKE közigazgatás szervező...

NKE közigazgatás szervező szakon hogy néz ki egy nap?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted? Reggel bemész az első órára, az órák 90 percesek, köztük 15 perces szünetekkel. Az ebédszünet hosszabb, 13:00-13:25 között van. Mire vagy még kíváncsi? :)
2016. szept. 9. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyen általános dolgokra is,amiket leírtál. :) Meg,hogy meddig tart egy tanítási nap?Igaz az,hogy este 8-ig bent kell ülni?
2016. szept. 9. 16:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogy meddig tart egy nap, az attól függ, hány órád van. Nekem nem egyszer volt olyan, hogy 2-3 órám volt egy nap. De igen, az is előfordult jó párszor, hogy reggel 8-tól bent voltam estem 20:15-ig. Na az ilyen napok gyilkosak, de szerencsére eddig ez nem sokszor fordult elő. :)
2016. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) és nehéz a suli?Koleszos vagy?A koleszban van konditerem?
2016. szept. 10. 12:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem vagyok koleszos, így azt nem tudom, van-e ott kondi :) én még a Ménesi útra járok, nem a Ludovikára, így csak erről az épületről tudok neked infot mondani. nálunk van uszoda és konditerem is, ami ingyenesen használható, nyitvatartási időben és ha épp nincs tesi óra. szerintem nem nehéz a szak, de vannak szívatósabb, izzasztóbb tárgyak, amikre készülni kell. ide szeretnél majd járni? :)
2016. szept. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, :)
2016. szept. 11. 11:52
 7/8 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés

Azt olvastam valahol,hogy kötelező sportolni.Ez mit jelent?Milyen sportlehetőségek vannak?

2016. szept. 11. 12:07
 8/8 anonim ***** válasza:
4 félév kötelező tesi van, de rengeteg lehetőség közül lehet választani. Pl: Úszás, kosár, röpi, kondi, aerobic...
2016. szept. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!