Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A 8. kerületi Vörösmarty...

A 8. kerületi Vörösmarty Mihály gimnáziumban, ha dráma tagozaton szóbeli felvételin mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 11. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Énekelni, verset mondani, mesélni magadról. Nem a Vörösmartyban, de én is szóbeliztem dráma tagozazon.
2016. szept. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vorosmartyban masmilyen a drama szobeli kicsit. Itt 3-3,5 oran keresztul folyt az egesz, volt enekles, volt versmondas de ennel sokkal osszetettebb volt. 3 allomas van, 15 fos csapatokban vagytok kb, es ilyen jatekos feladatok vannak. Kellett szituaciokat csinalni, volt mozgasos feladat, ekozben enekelni is kellett (nepdalt vigyel, nem kell agyonkeszulni ra). Voltak furcsa feladatok is, ilyen rajzolos (nem a rajztudasra hanem a fantaziara ment) feladat is volt ha jol emlekszem. Mindenesetre nagyon jo volt, egy elmeny volt! En vegul a mediat valasztottam, de hidd el, ez egy nagyon jo suli, nem gyenge, de inkabb a tehetsegre mennek.
2016. nov. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, én drámára is jelentkeztem, de végül médiára vettek föl. :) Kell majd táncolni, felmérik majd, hogy mennyire tudsz rövid időn belül egy nem túl hosszú de elég bonyolult szöveget megtanulni, hogy hogyan tudod beleélni magad bizonyos szerepekbe, mennyire tudsz jól alkalmazkodni, énekelni, és hogy mennyire tudsz jól játszani egy adott hangszeren (nem kötelező, csak ha tanultál pl. gitározni). Vigyél majd magaddal egy önéletrajzot és egy képet magadról, a többire nem nagyon emlékszem, pedig alig fél éve történt. Remélem sikerül bejutnod. :)
2016. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!