Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jog melyik egyetemen a legjobb...

Jog melyik egyetemen a legjobb? Ki fogom bírni, ha nagyon izgulós vagyok?

Figyelt kérdés
Államira szeretnék menni. A szüleim nem igazán támogatnának benne és nem tudom mennyire néznének ki, ha nem leszek annyira anyagilag eleresztve. A másik, hogy tényleg be tudok parázni egy-egy komolyabb dolgozat előtt, főleg mert mindenki az ötöst várja el, én is eléggé maximalista vagyok. A Pázmányt mondták a legtöbben, de én nem vagyok katolikus, nem tudom ez mennyire probléma.
2016. szept. 11. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:

ELTE, Pázmány, Pécs a legjobbak. Azt válaszd, amelyik NEKED a legszimpatikusabb.


Viszont ha ilyen kis stréber anyámasszonykatonája vagy, akkor nem neked való a jogi egyetem.

Ha tényleg ezt akarod, akkor pedig menni fog, ne aggódj! :)

2016. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Anyámasszony katonája az két szó. Nem vagyok stréber, de azért hallani, hogy mennyit kell ott tanulni és hányan kibuknak onnan. Attól, mert izgulósabb vagyok, még nem következik, hogy stréber is.mAz általános iskolás osztálytársaimra emlekeztetsz, akik akkor is kigúnyoltak mindenkit, ha piros pontot kapott a fekete helyett.
2016. szept. 11. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Istenem... nem állítottam, hogy az vagy, hanem tanácsoltam, hogyha (HA!!!!) az vagy, akkor nem neked való, hanyagold inkább. Végigolvastad egyáltalán, amit írtam?

Nagyon sértődékeny vagy és rettentően okoskodó...


Ígypróbáljon meg az ember értelmes választ adni, amikor a (magát nagyon okosnak tartó) kérdező konkrét kioktat, úgy, hogy értelmezni nem sikerül neki az olvasottakat..

2016. szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen stílussal inkább ne probálkozz a joggal..
2016. szept. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem a Pázmány jogi karon. A vallás tuti nem lesz gond. :) Én sem vagyok katolikus. Az oktató azzal kezdte, hogy senkire sincs ráerőltetve a vallás. Ők is tisztában vannak vele, hogy a legtöbb diák nem katolikus. :)
2016. szept. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!