Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudok felvenni egy kurzust...

Nem tudok felvenni egy kurzust, most mi lesz?

Figyelt kérdés

Egyszer bővítették, de kb egy óra beteltek azok a helyek is. Van kihírdetve másik idpőntban, de az pedig pont ütközik egy másik órámmal, amit viszont szintén nem tudok hova átrakni, mert egy idpőntra van csak kiírva. Mit tegyek most? Még 18.-ig van tárgyfelvétel. Mi történik ha nem tudom felvenni és nincs meg a 30 kreditem?

Egyébként önköltséges formában tanulok és a Kutatásmódszetan óráról lenne szó.

Ha idén semmiképp se tudom felvenni, akkor elcsíszhatok egy félévet és még egy plusz félévet kell majd járnom, csak azért hogy megcsináljam ezt a tárgyat?



2016. szept. 12. 17:56
 1/1 anonim ***** válasza:

a 30 kredit csak kb-re van elosztva félévekre. Volt nekem 20 kreditem utolsó félévben és volt 38 a másodikban.

Hogy mit tegyél most? Írj annak a kurzusnak az oktatójának, ahova be szeretnél kerülni. Keress rá a neten, egyetem oldalán biztosan fent van az elérhetősége. Leírod a problémádat, kiemelve, hogy sehova nem tudod átvenni,mert a többi tárgy is csak egy oktatóhoz egy időpontba lehet felvenni. Ha azt írod, hogy dolgozol, vagy csak szimplán nem jó neked, nem fogja érdekelni. Írd le, hogy bővítették, de nem tudtad felvenni. Indokold meg, hogy az xy szakirányon/specializáción vagy, azért nem tudod máshova felveni.

Nálunk csomószor volt az, hogy felvettük máshova, de mindkét oktatóval megbeszéltük, hogy a másik órájára járnánk be és nem szórakoznánk itt a neptunos adminisztrációval.

Vagy írsz annak az emberkének, aki a neptunos tárgyakat hirdeti meg.

Noszogass addig mindenkit, míg fel nem vetted a tárgyat, el nem lett rendezve. Ha nem ír vissza, menjél be személyesen a fogadóórájára, menj a TO-ra stb stb. Mi is csak így tudtuk elintézni a tárgyainkat, ha állandóan intézkedünk.

2016. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!