Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudtok olyan lovas szakokat,...

Tudtok olyan lovas szakokat, iskolákat ami mellé érettségit is adnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén lettem nyolcadikos, és minden vágyam, hogy lovakkal foglalkozhassak. A szüleim viszont csak akkor engednék, ha van mellé érettségi. Tudtok ilyen iskolákat?

2016. szept. 17. 16:19
 1/3 anonim válasza:
A lovász és lótenyésztő szakma magában nem ad érettségit, viszont van egy állatgondozó szakma ami igen. Annál lehet választani a lovas szakirányt a tanév során. (meg kell nézni a szakképzés honlapján, ott az iskola is fel van tüntetve)
2016. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Pécelen van a Fáy András Mezőgazdasági Szakiskola ott van lovász szak. Ha jól tudom érettségit is adnak. Az iskola honlapja: [link]
2016. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia szerintem menj egy rendes középiskolába/gimibe és onnan egyetemre állatorvosnak és akkor lehet választani hogy minden állatot meg akarsz gyógyítani vagy csak a lovas szakágat szeretnéd szerintem ez nagyon jó dolog lehet mert lovakat gyógyítasz nagyon jol meglehet belőle élni és ha mondjuk olyanban gondolkodsz hogy istállóban akarsz lenni(vagy dolgozni azt nem ajánlom mert nem igazán lehet belőle megelni) akkor vegyél saját lovat és akkor az úgy nagyon jó 🤣😂 ezt nem tudtam máshogy megfogalmazni egyébként én is így szeretném majd csinalni
2017. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!