Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen suli a Kőrösy? (Szegeden)

Milyen suli a Kőrösy? (Szegeden)

Figyelt kérdés

Nagyon kemények a tanárok? Kedvesek? Milyen a társaság? Melyik szakra éri elmenni? ÉS nagyon nehéz bejutni? Idén felvizek, és nagyon aggódom, hogy nem jutok be. Egyébként kitűnő vagyok, szóval reménykedem.

Kinek milyen tapasztalatai vannak? Bármi más infót is meghallgatok evvel kapcs. ELőre is köszi



2016. szept. 19. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell aggódni. Barátnőmet 52 ponttal vették fel. A tanárok többsége megértő de vannak olyanok is akik szigorúbbak. Úgy hallottam a 4 éves nyelvi szak a legjobb. Ha kitűnő vagy 100% hogy felvesznek de nem gondolod hogy többre vinnéd kitűnő bizonyítvánnyal a Radnótiba?
2016. nov. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!