Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sokat kell készülnöd a holnapi...

Sokat kell készülnöd a holnapi sulira? Melyik a kedvenc tantárgyad és melyiket utálod? Sokáig fennmaradsz, vagy inkább korábban kelsz?

Figyelt kérdés

2016. szept. 19. 19:13
 1/7 anonim válasza:

Érdekes kérdés...

A kedvenc tantárgyam az angol, és amit nem szeretek, úgy is mondhatnám, hogy utálok, az a biológia.

Ha sokat kell készülnöd, kezdd hamarabb, hidd el, így nyugodtabban le tudsz feküdni aludni. Sokszor próbálkoztam, a reggeli tanulással, de nem lett belőle semmi, ugyanis nem tudtam felkelni. De vannak olyan emberek/gyerekek is, akiknek kifejezetten könnyebb reggelente tanulni. Hogy válaszoljak a kérdésedre: Nem kelek hamarabb, sokáig se maradok fent egyelőre, mert még nem annyira nehéz az iskola. (8.osztály) de ez idővel majd változik.

2016. szept. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedvencem a biológia és a kémia. Legjobban az irodalmat utálom.. Borzasztóan unalmas.

Ami engem illet, én is inkább későig fentmaradok, de ha már nem bírom, jöhet a koránkelés. Nekem ez az év most elég nehéz, (11. osztály) számítanak a jegyeink az egyetemi felvételire, most csináljuk a második nyelvből a nyelvvizsgákat és hiába szeretem a biológiát és a kémiát, rettentően sokat szenvedek velük, felvettem őket fakultációnak is..

Szóval ez az év csupa stressz, még csak most kezdődött, de már full készek vagyunk.

2016. szept. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mekem mindig sokat kell keszulnom,de nincs nagyon erom,mert 4 kor esek haza napi 8 ora utan(de jo tanulo vagyok).A kedvencem a biologia,a fizikat utalom.Nagyon nehezen kelek fel minden reggel 5:30,mert ejfelnel elobb nem megy az alvas.9.o.
2016. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem reg fejeztem be a keszulest. A tori az irodalom meg a rajz a top tantargyak szamomra. Holnap reggelre maradt egy-ket pici feladat, de olyan gyorsan megvan hogy nem kell elobb kelnem. Utalom a foldrajzot, a bioszt, a nyelvtant, kemiat, a fizikat, a tesit, az angolt.... hat igen. Nyolcadikos lany.
2016. szept. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden napra sokat kell keszulnom.

Kedvencem a spanyol,emellett szeretem a kemiat. Utalom a matekot es a focit.

Inkabb sokaig maradok fent,este tudok leginkabb tanulni.

2016. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy még nézi-e valaki ezt a kérdést, de válaszolok. :)


A kedvenc tárgyaim a biosz és a kémia, ezekből faktot is fogok felvenni. A legjobban a tesit (nagyon unalmas és egysíkú), a föcit (a regionális föci gazdasági részét), az éneket (nincs semmi hangom) és a nyelvtant (azt a sok különböző besorolási fajtát, és a morfémákat egyszerűen nem tudom megjegyezni) nem szeretem.


Ha nagyon sokat kell tanulni, inkább későn fekszem le, de van egy "szabályom", hogy legkésőbb 10-kor abbahagyom a tanulást. Ez majd később egyetemen biztos eltörlődik.


Általánosságban elég sokat kell készülni a sulira, nyolcosztályos gimiben vagyok 10.-es

Májusban nyelvvizsgázok, emellett 3 kis érettségi is lesz. Egyébként majdnem kitűnő tanuló vagyok, most a fizika egy kicsit hajlik a 4-es felé, remélem év végéig biztos 5-ösre felhozom.

16/L

2017. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem a kedvenc tantárgyam a biológia :) <3

Utálom a történelmet kivéve a művészet történelmet. Legkésőbb 22.00.-ig maradok fent , én reggel nem bírok házit csinálni illetve tanulni , este fog az agyam ;)

2017. ápr. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!