Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy értethetném meg anyuval...

Hogy értethetném meg anyuval hogy nem szeretnék szakközépbe menni?

Figyelt kérdés

Mert az ő álláspontját is megértem,hogy az 4év tanulás után éretségi mellett, OKJ-t is ad,és sokáig nézegettem is a sulikat,de először a közgazdaságikat néztük,arról már letett hála,istennek,le tudtam beszélni,mert bár 7.ben 4es lettem matekból,az nekem nem menne. A 2.lehetőség az idegenforgalmi volt,de abból meg nincs egy jó suli se :( mivel a Gundel ma már nem olyan jó mint régen,a Xántus meg nehéz és fizetős is... Kérlek segítsetek! Ti hogyan állnátok hozzá ehhez az egész az Anyukám helyében?

Ui:jó tanuló vagyok,4.6os átlaggal



2016. szept. 21. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Például úgy, hogy közlöd vele :fogalmad sincs mi szeretnél lenni, és azért választanád a gimit hogy legyen 4 éved gondolkodni rajta.


A másik: gimi után is mehetsz szakmát tanulni ha úgy döntesz. Sőt! Ismerek valakit aki nyek-re ment ami ugye 5 éves, ráadásul évvesztes, tehát 20 évesen még csak érettségije lesz. Tehát neked 20-21 évesen már meglehet az érettségid és szakmád is. Nincsenek elpazarolt évek!!

Ha meg tovább akarsz tanulni, akkor főleg jobb a gimi.


Van olyan aki elment közgáz szakközépben, de utálja, szerencsétlen most végigszenvedi a 4 évet.


18 évesen jobban el lehet már dönteni mit szeretne az ember csinálni, mint 14 évesen.

2016. szept. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi szeretnél lenni?
2016. szept. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!