Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire veszik komolyan a...

Mennyire veszik komolyan a gazdaságmatematikát az egészségügyi szervező alapszakon (levelezőn)?

Figyelt kérdés
Nagyon gyenge voltam matekból, de ez a szak eléggé tetszik.

2016. szept. 21. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyire gyenge? Jáj, ez a fránya matek,xD pedig a gazdmatek nem nagy cucc, nálunk (külföldön) már középsuliban is volt. Ne úgy állj hozzá, hogy nem fog menni, szorgalom kérdése az egész.
2016. szept. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztató válaszod! Üdv
2016. szept. 22. 15:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Remélem nincs túl későn a válaszom.

Én Széchenyin tanulok eü szervezőt, biztosítási szakirányon, de nappalin. Nagyából minden félévben volt valamiféle gazdasági tantárgy (mikro, és makróökonómia, közösségi gazdaságtan) és ezektől kevésbé kell félni, talán a mikro a legnehezebb közülük, hanem sajnos van matek 1 és 2. Hála az égnek, nem voltam sík hülye matekból, de azért örültem, hogy meglett a 2es. Egy kis szorgalommal, és esetleg pár alkalom egy külön tanárnál sokat segít. Ha ezeken túl vagy, na meg a fránya anatómián, akkor már semmi gond nincsen. Ha esetleg lenne a szakról kérdésed, akkor írj nyugodtan :) De ahogy mástól hallottam, egyeteme válogatja, hogy ohgy oktatják ezt a szakot.

2017. jan. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!