Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meddig őrzik meg a diplamadolg...

Meddig őrzik meg a diplamadolgozatokat?

Figyelt kérdés
Nem köttettem kettőt, senki nem is mondta, eszembe nem jutott, hogy kellene, így egy példányom sincsen. :( Mikor kérhetem ki vajon?

2016. szept. 22. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Az örökkévalóságig (feltéve, hogy az egyetem is létezik addig) Tehát nem dobják ki.
2016. szept. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem hinném, mivel ismerősömnek 15 év után leselejtezték. Ahova a barátnőm járt, ott csak 10 évig. De nem ez a lényeg, kikérhetem majd a bekötött példányt és ha igen, mikor?
2016. szept. 22. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztosan van olyan intézmény, ahol hosszasan őrzik, és olyan is, ahol x év után helyhiány miatt selejteznek.

Javaslom, kérdezd meg az adott könyvtárat. Ha tervszerűen selejteznek,mtalán belemennek abba, hogy eljuttassák hozzád a dolgozatot, amikor törlik az állományból. De lehet, hogy azt is meg tudod beszélni velük, hogy adjanak róla egy másolatot (bár ehhez bizonyítanod kellene, hogy Te írtad anno a dolgozatot, szóval legjobb lenne, ha személyesen keresnéd fel a könyvtárat).

2016. szept. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hova jártál?
2016. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!