Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyelvi előkészítő év után...

Nyelvi előkészítő év után mehetek a Gundelbe?

Figyelt kérdés
Nyelvi előkészítős gimibe vettek fel, viszont rájöttem hogy a cukrászat az, ami igazán érdekel. Hogyha jövőre átmennék egy olyan szakközépbe, aminek nincs előkészítő évfolyama, akkor kezdhetném ott a kilencediket gólyaként?

2016. szept. 24. 13:41
 1/4 A kérdező kommentje:
És újra kéne felvételit írnom?
2016. szept. 24. 13:44
 2/4 anonim válasza:

Szia!

NE A GUNDELBA!!

Nagyon szornyu, eddig minden ismerosom megbanta aki oda ment.

2016. okt. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előző válaszolóval. NEHOGY IDE GYERE (oda járok)

Az egész tanári karból van kb. 3 jó tanár, a diákok nagy többsége tök depressziós és nehogy azt hidd hogy cukrász végzettség fel fogsz onnan kimenni!! Pultos! Egy rohadt pultos végzettséget kapsz!! Amivel kitörölheted a seggedet! Bár...idén azt állította az ofőnk hogy a jövőre induló osztályoknak LEHET hogy választható lesz a kimenetele (ha ez igaz akkor kapják be 😂😂) de még ez se biztos, főleg hogy neünk is ezt ígérték, hameg nem igaz akkor gimiből jobban megéri átjönni szakmát tanulni (kapsz 2. nyelvet és még az 50000 szakmai tantárgyakkal se kell foglalkozni a rendesek mellett, jobban tudsz koncentrálni az alap tantárgyakra és az érettségire való felkészülés is sokkal egyszerübb (tanárok miatt is és a választott tantárgy miatt is mert az gimiben 1 tantárgyat jelent, itt a Gundelbe még összevonva az 50000 szakmai)). És ha akart ha nem EMELT szinten kötelező érettségizni vendéglátásból fakt nélkül! És ha választani akarsz még +1 tantárgyat faktnak azt se teheted még mindenből (pl. idén volt lehetőség: tesi és matek faktra- én angolra jelentkeztem és közölték hogy bocs de nincs->ezzel egyetemre/főiskolára nem fog tudni senki se felvételt nyerni (hacsak nem ez a 2 kell neki pont)ha úgy gondolja hogy menne és még te is meggondolhatod magad hogy cukrász akarsz e lenni) A suli legkisebb hibája hogy életveszélyes az épület😂

Úgyhogy 100x gondold még hogy ide akarsz e jönni. Még szerintem van egy csomó dolog amit kihagytam, de most hirtelen csak ennyit tudtam leírni nagy felháborodásomban.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak: kezdheted és nem kell felvételit írnod szerintem csak az igazgatóval beszélned hogy átvesznek-e, ha átvettek akkor a mostani sulidból kiiratkozol és ennyi.


Az előzőért meg bocsi de gyűlölöm ezt a sulit és úgy éreztem hogy muszáj vagyok ezt neked leírni mert az egész életedet elcseszed ha idejössz.

2016. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen at lehet menni.

Mi is most beszeltunk nem reg a Gundel igazgatojaval

mert a szakma amit most tanulok nem nyerte el a tetszesem.

Es azt mondta,hogy mivel felvkor nem vesz at tanulot ezert evvegen az evvegi bizonyitvany osztasa utan irjunk neki atvelteli kerelmet es akkor atfog venni

2018. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!