Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Moholy-Nagy Művészeti Egyetem,...

Moholy-Nagy Művészeti Egyetem, vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van itt valaki aki a MOME-n tanul textiltervezést? Segítsetek kérlek, mennyire volt nehéz bejutni, milyen volt a felvételi és milyen ott tanulni? Idén érettségizek és nagy álmom oda bejutni, de mindenhonnan mást hallok és nem tudom mire számítsak vagy, hogy egyáltalán a minimálisnál több e az esélyem bekerülni?

2016. szept. 24. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Szia.
2016. szept. 25. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na megegyszer :D elso vagyok. Szia. En ugyan nem,de ismeroseim jelentkeztek oda es egy be is kerult.

Brutal nehez a bejutas ,haromfordulos szelektalas van es kb 15 embert vesznek fel minden szakra .

A minimálisnál akkor van tobb eselyed bejutni ha nagyon durvan rafekszel a dologra es elmesz a mome elokeszitore .de van ismerosom aki fotos es csodasan rajzol,tokeletes muveszlelek es mome elokesziton is kiemeltek,es meg igyis utolso korben kiesett :S

2016. szept. 25. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja es 10000000bol 1 embert vesznek fel oda elsore. Tehat szamits arra hogy rengeteg olyan lesz aki tavaly es tavalyelott eljutott mar az utolso forduloig es 1-2hellyel csusztak le,vagy csak nagyon kevessel es ujra nekifutnak. Mert a momenel mar az is nagy szo ha a masodik forduloig eljutsz es akkor mar nagyonmegeri ujraprobalni.
2016. szept. 25. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
55%
textilre ide ne!
2017. márc. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
miért ne?
2017. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!