Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szegedi Egyetemen nyelvtanár...

A Szegedi Egyetemen nyelvtanárként kaphatnék munkát? Hol tanulnak nyelveket az egyetemisták, hogy nyelvizsgázhassanak? Külön tanfolyamon, vagy az egyetemen is lehet?

Figyelt kérdés
Német szakos tanár vagyok. Szivesen tanítanék egyetemistákat, jelenlegi lakóhelyemen is ezt csinálom, de hamarosan Szegedre költözünk.
2008. okt. 3. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szinte minden egyetemen, főiskolán van egy ilyen egység (lektorátus, nyelvi intézet stb.), ahol ezzel foglalkoznak. A szegedit itt találod:

[link]

2008. okt. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nézz utána milyen nyelviskolák vannak Szegeden, én csak a light Haust tudom ,mert oda jártam, de biztos van több is.
2008. okt. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2008. okt. 3. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!