Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon elrontottam az átjelent...

Nagyon elrontottam az átjelentkezést? DLSB kérdés.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ez egy nagyon kétségbeesett kérdés, segítsetek.

Balatonalmádi kéttannyelvű suliba készültem, de nem vettek fel. Késő lenne októberben átiratkozni? Angolt még nem tanultam, most kezdtem heti 12 órában, nagyon le lennék maradva?

Be tudnám pótolni magántanárral, mindent megtennék. Vagy szerintetek is az lenne a célszerű, ha már csak jövőre jelentkeznék át újra a kilencedikbe? Ti mit tennétek a helyemben?


2016. okt. 2. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg átjelentkezni most, veszíteni valód nincs! Egy hónapnyi angolt pedig simán be tudsz pótolni.
2016. okt. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyira félek, mi van, ha mégse lesz jó? Egyáltalán a koleszba lehet még jelentkezni?
2016. okt. 2. 16:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Most hova jársz?
2016. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Zircre a gimnáziumba.

Úgy döntöttem, hogy jövőre próbálkozom az átjelentkezéssel, anyut nem akarom terhelni ezzel, meg hát én is jobban járok:)

2016. okt. 5. 20:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem most jelentkezz át. Jövőre már nem biztos, hogy elfogadnák az átjelentkezésedet.
2016. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Miért ne fogadnák el? Új osztállyal indulnék.

Csak abban nem vagyok biztos, hogy mivel létszámos a bekerülés, plusz tanulót nem engednek. De akkor a Vetési létszámos osztályába se mehetnének, pedig ismerek olyat, aki átjelentkezett.

2016. okt. 14. 20:47
 7/8 anonim válasza:
dlsb-s vagyok és imádom. gyere át ahogy csak tudsz :D ha kell korepellek angolból, amúgy nem nagy cucc simán menn fog. nem tanulok semmit 4 es vagyok
2016. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En is dlsbs vagyok es szerintem mindenkepp iratkozz at. Imadni fogod :D
2017. febr. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!