Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen kifogás találjak ki?

Milyen kifogás találjak ki?

Figyelt kérdés
Nem mentem iskolába mert anyám elment szülni ès nem volt kaja otthon nem tudtam mit vinni az iskolába és nem vagyok ott evös

2016. okt. 2. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez már a kifogás? o.O Mert amúgy annak nem rossz. Leszámítva, hogy ugyanúgy éhes maradtál otthon is. De inkább azt domborítsd ki, hogy meglátogattad anyukádat és az új kistesódat a kórházban.
2016. okt. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hat ezek kozul mind eleg bena. mondd, hogy ment a hasad,es setalj le orvosi igazolasert. ezt ugyse lehet leellenorizni.
2016. okt. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amit én írtam az nem kifogás hanem az igazság
2016. okt. 2. 22:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy pénteken úgye azért nem mentem amit írtam azelött meg azért mert hánytam és ment a hasam és egy kicsit furcsa lenne hogy megint beteg vagyok
2016. okt. 2. 22:57
 5/7 anonim válasza:

Halottál te olyanról hogy iskolai büfé? Ott vehetsz magadnak szenyát és nem halsz éhen

Már csak annyit tudsz tenni ha már nem mentél és nem akarod bevallani hogy elmész a körzetihez és megmondod hogy volt egy hasmenésed

2016. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző, nem minden iskolában van büfé. Általánosban nálunk se volt, sőt, a legtöbb általános iskolában nincs is, középsuliban már volt.
2016. okt. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6. Nekem viszont van jó mondjuk a mi sulink általános és gimmnázium is
2016. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!