Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem megy a matek, akkor a...

Ha nem megy a matek, akkor a vegyész szakmát el is felejthetem?

Figyelt kérdés
2016. okt. 4. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Kozep v emelt szibt erdekel.emelten huzos .kozepen megy..
2016. okt. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért, ha húzós akkor már meg sem próbálod? Sem az egyetemi sem az emelt matek nem olyan, ami nem sajátítható el gyakorlással -mint bármi más-.


A vegyészeknek is minden bizonnyal van matematika, fizika órájuk, és valószínűleg felhasználják munkájuk során.


[link]


Itt átfogó képet kaphatsz arról, milyen óráid lehetnek, mire számíthatsz.


De szerintem ha fektetnél bele energiát menne az a matematika:D

2016. okt. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Évtizedekig tanítottam de csak magánórákon matekot. Inkább vöröskeresztes, azaz segítő tevékenységnek tartottam ... van egy pont, ahol átfordul a félelem, a nem-értés, és onnantól könnyű. Az elején, egyszerű fogalmakkal kell kezdeni, attól nem kell félni. Erre épül a többi.

Gyerekkönyvet láttam hirdetni, "Már nem félünk a matektól" ilyesmi címe van. Nézz utána! Ne szégyelld, hogy az elején kezded, mert gyorsan fogsz haladni. Sok sikert!

Éva

2016. okt. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sadykowich válasza:

Ha nem megy, akkor elfelejtheted.

De ha nem megy, akkor gyakorold, gyakorold, ... és menni fog.

2016. okt. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!