Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnék átiratkozni...

Hogyan tudnék átiratkozni másik iskolába? (Gimnáziumba)

Figyelt kérdés
Most tizedikes vagyok és konkrétan benéztem ezt az iskolát (szakot) amit választottam mivel most rájöttem hogy tizedike csomo szakmai tantárgyam lett és rohadt nehéz. Át szeretnék menni egy másikba mivel ott van olyan szakma ami jobban érdekel, csak az a gond hogy amibe mennék az nehezebb iskolának számít és nem is vagyok itt se olyan túlságosan jó tanuló szoval nem tudom hogy bírnám amott.

2016. okt. 5. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A menete egyszerű. A szülő felkeresi a kiválasztott iskola igazgatóját és megkérdezi, hogy átvenne-e. Ennyi a menete. Bizonyítványt vigyen.
2016. okt. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kellene újra járnom kilencediktől, hanem egyből átvennének 10.-be?
2016. okt. 6. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem szokás elölről kezdeni az iskolát, hanem ott folytatja, ahol a másikban abbahagyja. Ha valamit a másikban nem tanult, akkor abból osztályozó vizsgát (lehet, hogy különbözeti a neve) szokás tenni.
2016. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!