Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Meg lehetne találni a konzerva...

Meg lehetne találni a konzervatív, poroszos és a liberális, nyugatias oktatás között az arany középutat?

Figyelt kérdés
Szerintem a poroszos oktatás arra neveli a gyermekeket, hogy tegyenek a céljaikért és dolgozzanak a sikerekért, ugyanakkor túlterheli a fiatalokat, míg a liberális oktatás arra neveli a diákokat, hogy az élet csupa mese és játék, az is jó, ha utolsók lesznek és nebáncsvirágokká teszi a fiatalokat. Nem lehetne valahogy megtalálni az arany középutat a kettő oktatási stílus között?
2016. okt. 9. 14:57
 1/1 anonim ***** válasza:
55%
Én nem hiszem, hogy az, aki nem törtető és akinek nem a győzelem a legfontosabb cél, az nebáncsvirág. Szerintem te azt keresed, hogy törtessen a gyerek csak ne panaszkodjon miatta, hogy megterhelő. Ez nem középút, hanem hazugság.
2016. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!