Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A mérnök informatikus felsőokt...

A mérnök informatikus felsőoktatási szakképzés mennyivel könnyebb mint a mérnök informatikus BSc?

Figyelt kérdés
Matematika része ugyan az? Miben különböznek a tárgyak azon kívül hogy (gondolom) kevesebb?
2016. okt. 10. 18:51
 1/2 anonim válasza:

Azt tudom Neked javasolni, hogyha tanulni szeretnél, akkor inkább valamelyik felsőoktatási intézmény Bsc (főiskolai) szakot válaszd. Többet ér egy főiskolai papír, mint egy felsőfokú képzés (szakképzés ugyanis nem ad diplomát) Ha valamennyivel többet is kell tanulnod és fizetned most, akkor is hosszabb távon jobban megéri egy főiskolai végzettség.

A mindennapi munkádat pedig a munkahelyen úgyis megtanulod.

2016. okt. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt lehet folytatni majd bármikor ha BSc-re szeretnék menni, 90 kreditet be is számítanak belőle, és plusz pontot jelent felvételikor is. Úgy gondolom, hogy ezzel bele látnék, hogy milyen is az egyetem és ha később lesz pénzem/időm/kedvem befejezhetném a BSc-n. Azért kérdeztem, hogy miben különbözik, mert ha nehézségben semmiben, akkor tényleg kár erre menni BSc helyett.
2016. okt. 12. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!