Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csete Balázs Szakközépiskola...

Csete Balázs Szakközépiskola vélemények?

Figyelt kérdés
Hallottam róla már jót-rosszat. Iskolaváltás előtt állok, és főleg olyanok válaszára lennék kíváncsi akik oda járnak/jártak pár évvel ezelőtt, illetve akiknek jár oda valami ismerősük. A válaszokat előre is köszönöm!:)

2016. okt. 12. 08:29
 1/1 anonim válasza:

Bár a kérdés már 4 éves, de a kérdés még mindig adott. Az iskoláról terjedő rossz vélemények és pletykák már régiek, elavultak és azóta sok minden változott és jobb lett. Véleményem szerint megéri ide jönni.


Itt az iskolában jelenleg gazdasági informatikára járok 3 éve és szerintem nagyon jó szak, főleg azoknak, akik élvezik az informatikát. Az iskolában ECDL vizsgát is le lehet tenni, ami egész Európában elfogadott, szóval, ha erre a szakra jelentkezik valaki, akkor ezt érdemes letenni. Közgazdász szakra is lehet jelentkezni!

Az iskola több programot biztosít mind kinn és házilag. Sokszor nyerjük meg a határtalanul pályázatot és több programra hívnak meg, mint például a szakmázz a Hungexpon.


Ha többet szeretnél tudni akkor nyílt napokon és a weboldalon is sok mindent meg lehet tudni. Én csak ajánlani tudom az iskolát!

2020. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!