Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-BTK tárgyleadás! Hogyan?

ELTE-BTK tárgyleadás! Hogyan?

Figyelt kérdés
BTK-s 1.éves vagyok. Felvettem egy minor alapozótárgyait (gyakorlat az összes.) Viszont nemrég volt egy kisebb balesetem így újra mankóval kell járjak és gyógytornára köteleztek. a gyógytornászom heti 2x fogad amivel annyi a gondom hogy a minor alapozótárgyaival ütközik a gyógytornám. Bementem a TO-ra ott azt mondták már elmúlt a határidő. :( Ilyen esetben szerintetek mit tudok tenni? Nem járok be gyakorlatra és kész? az óraadó tanárral már beszéltem ő is azt javasolta hogy adjam le mert eléggé intenzívek az órák, és hát már most sajnos lemaradtam 2 óráról éa már most sincs fogalmam miről van szó. Valakinek valami ötlet?

2016. okt. 12. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg kellene lennie valami kérvénynek, amit a dékánnak kell benyújtani. Erről nem volt szó?

A gyakorlatokon meg úgy tudom, hogy vezetnek jelenlétet -legalábbis abban a félévben, amit ott töltöttem így volt, szóval nem jó ötlet, hogy nem jársz be.

2016. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha utólag adod le, fizetni kell érte
2016. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy fizetnem kell, de ha egyszerűen nem tudok bejárni az órára. (már elnézést nekem fontosabb hogy egészségesen mozogjon a lábam minthogy a tanórán üljek.) Szóval inkább fizetek hogy leadhassam nincs jobb ötletem, az oktató is megmondta, hogy ezt látja célszerűnek és én is. A problémám még mindig ugyanaz, hogy a nő tegnap a TO-n kb semmit nem mondott... közöltem hogy le szeretném adni eü okokból (szerintem amúgy elég feltűnő, hogy mankóval közlekedek.) és ettől független mikor rákérdeztem hogy de ha egyszer önhibámon kívűl szeretném leadni, mert ilyen módon nincs rá kapacitásom? Közölte hogy akkorsem , lejárt a határidő. Én ezzel nem tudok mit kezdeni, fizetek nekik én 10ezer forintot is csak had adhassam le azt a 2 órát....
2016. okt. 13. 06:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Me-n úgy van, hogy kiírsz egy tételt a fizetésnél, hogy határidőn kívül tárgyleadás (felvétel is van egyébként), 2000 Ft és utána leadhatod. Vagy ha nem, akkor az ügyintézőnek kötelessége lenne.
2016. okt. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!