Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jár valaki az esztergomi...

Farkas Dorinaaa kérdése:

Jár valaki az esztergomi balassa balint szakkozepiskolaba?

Figyelt kérdés

Suli valasztas elott vagyok es a szuleim azt akarjak hogy oda jarjak

Valaki aki esetleg oda jar/jart leirna nekem a velenyet?:) vagy ugyvitelre vagy kozgazra mennek meg nem tudom biztosra

Velemenyekre vagyok kivancsi koszonom elore



2016. okt. 14. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nemtudom döntöttél-e már, és lehet e választani még, nem tudom már hogy megy. Szerintem eszedbe se jusson oda menni. Nemtudom a tanárok vagy a diákok a butábbak, de mindkkettő szánalmas (Vannak kivételek) A pofára osztályzás új szintre van emelve. Tanulni pedig nem sok mindent fogsz ott.
2017. jan. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem tudom végül hová mentél, de ha a Balassába akkor részvétem. :(

Igaza van az elsőnek, lehetetlen eldönteni hogy a tanárok vagy a diákok a hülyébbek. A pofára osztályozás nagymestere pedig a Pató M., élmény vele az összes óra. Na meg nem csak az osztályozás igazságtalan, hanem a viselkedés. Szánalmas, mit képzel magáról 1-2 tanár. A diákokat nem is említem..

2017. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!